077-7296955 alonc74@gmail.com

עיצוב גינות

עיצוב גינות בבאר שבע

פעם עיצוב גינות, או לעצב גינה היה עניין פשוט.. ככה וככה עצים, צמחים, פרחים, כפי שאוהבת גברת הבית והכל היה כל כך פשוט.
היה בית קרקע, עם חצר קטנה או גדולה, לא היה אינטרנט, לא היה יוטיוב, וגינות בומבסטיות לא היו הרבה. עם התרחבות סגנונות הבנייה, התרחבו גם מושגי הגינה בישראל, גם אם מדובר בפינה קטנה במרפסת, או גג קטן עם שטח מצומצם לאדניות בלבד.
לכל סגנון בנייה יש כיום “גינה”..

פרויקט באשקלון

עיצוב גינות גדולות וגינות יוקרה

גינות גדולות
מהי גינה גדולה? אמנם בעיני המתבונן, וגודל הינו עניין סובייקטיבי אבל אם “נרד אל העם” בציון בצידת הצניעות הרי שהקמת גינות גדולות ייחשבו כאלה אשר שטחן מתחיל באזור ה – 150, 200 מר’ גינה ומעלה,  ובעצם ניתן להגשים בשטח הזה את רוב האלמנטים העיצוביים בגינה, וסגנון הגינה המבוקש, גם אם הגינה תהיה עמוסה מעט או צפופה… “הכל ברצון הגברת”…גינה גדולה איננה חייבת להיות גינת יוקרה, כשם שגינת יוקרה, איננה חייבת להיות גדולה כדי להיות יקרה.
תלוי מה “בפנים”. רוב הגינות היום ימנו את המרכיבים הבאים, כשההבדל יהיה בעיקר כמות האלמנטים ועלויות הפריטים.
אזור מרוצף – ה”מרפסת” (יכול להיות גם דק), ובו ריהוט גינה, אזור שתול – עצים בודדים, צמחייה נמוכה, פרחים, אזור הדשא / דשא סינטטי, אזור אבנים, אבני נוי, חלוקי נחל, טוף וכד’, מסלעה, בריכת נוי או דגים, אזור לפרגולה, אזור של דק, וכל שיעלה הדמיון.

אם נתעלם ממגרשים גדולים במיוחד, כמו נחלות במושבים, חוות וכל מיני דוגמאות קיצון, ונתעלם מן המושג בוסתנים שהיה מקובל יותר בעבר, הרי שישנם מגרשים גדולים בהם שטחי הגינה גדולים משמעותית, גדלים של 500 מר’ /חצי דונם ועד לדונם.
בשטחים בסדרי גודל כאלה האפשרויות כמובן נרחבות מאוד.

גינה גדולה אינה חייבת להיות יוקרתית או עשירה כאמור, תכנון נכון אשר מותיר אזור רחב ידיים, מדשאה גדולה במיוחד ותחושה של אווריריות, מהווה פקטור משמעותי אצל מזמיני הגינות בבאר שבע וסביבתה.

גינות יוקרה גינות בבתי קרקע, בתים פרטיים, וילות

בבאר שבע ישנן שכונות היוקרה שלה, שכונות דוגמת נאות לון, נווה נוי, ישנן גם בפלח 5 ו 7, בשכונת רמות – שכונות אשר ניתן למצוא בתים פרטיים גם על מגרשים גדולים במיוחד.
גינות גדולות ניתן למצוא בשפע במושבים, היישובים הקרובים העוטפים את באר שבע.
גינות 2000 מתמחים בהקמת גינות בבאר שבע ובדרום, בסדרי גודל גדולים של מאות מטרים רבועים. באזור הדרום ובבאר שבע, ניתן לראות ולהתרשם מגינות רבות שהוקמו ע”י גינות 2000 בשכונות היוקרה של העיר.
גינות יוקרתיות מתוכננות בתהליך מקדים של עבודה מול מעצב גינות אדריכל נוף מקצועי במקרה וללקוח תכנית מוכנה משלו, או מול מעצבי גינות של גינות 2000, או מול אלון כהן, בעל החברה איש גינון מן הבכירים במחוז הדרום, אשר מלווה את תכנית העבודה.
עבודה ישירה מול אלון, חוסכת שלבים של זמן ועלות יחסית גבוהה של מעצב גינות מקצועי.
גינות 2000 מספקת שירות מקצועי של עיצוב גינות יוקרה.
אין כמו גינה בכדי להביא פנטזיה לידי מימוש, החל מגנים יפניים קסומים, ועד למחוזות שונים ברחבי העולם, השפעות, סגנונות, סוגי עצים, צמחים, פרחים, אלמנטים עיצוביים כגון מסלעות, בריכות נוי, כאלה עם דגים וצמחי מים, ריהוט גינה יוקרתי, גזיבו ופינת ערסל, אזור המנגל עם יחידה מטבחית מפנקת, שילוב של אבנים טבעיות, פסלים בסגנון יוון העתיקה ועד למחרשה ישנה או אבן ריחיים, כדים עתיקים וכיו”ב.
אפשר ליצור גינה באווירה קלאסית של אירופה, אפשר גינה בסגנון קייצי, מדברי, קקטוסים וסוקולנטיים שאינם דורשים יותר מדי תחזוקה ומים, אפשר גינה באווירה טרופית, עם צמחיה וצבעים ממש מתוף הג’ונגלים…

אנחנו מגשימי החלומות שלכם
לאיזו גינה תרצו להתעורר הבוקר:
אירופית? מדברית? טרופית? עיצוב ייחודי?

לקבלת הצעת מחיר או פגישת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו אלינו עכשיו – 077-7296955

נגישות